Online kalkulačka hypotéky

Výsledky - orientačně

Mesíční splátka

0

Úroková sazba

0

Reprezentativní příklad k Hypotéce:

Celková výše úvěru 1.800.000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 7.826 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 300, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 2,29 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3.900 Kč, doba trvání úvěru: 25 let, roční procentní sazba nákladů činí 2,27 % a celková částka splatná spotřebitelem 2.354.444 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění).

Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru c. 257/2016 Sb.

Dále upozorňujeme, že veškeré zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou pouze orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit v závislosti na vaší bonitě a výsledcích posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Získejte vysněné bydlení s hypotékou, kterou řídíte vy. Splátky si nastavíte podle své momentální finanční situace

Měsíční splátku můžete zvýšit nebo snížit až o 30 % nebo splácení přerušit až na 3 měsíce

Nemusíte chodit na pobočku, konkrétní nabídku vytvoříte s hypotečním specialistou po telefonu a obdržíte ji e-mailem

Za vyřízení hypotéky ani za její správu nic neplatíte

Vyplňte Online žádost

Reference

 • I když byl náš případ složitý kvůli manželově příjmu, tak byla díky Vaší obětavosti hypotéka schválena velmi rychle a my získali výbornou sazbu.

  Martina K. (Košťálov)

 • Váš poradce byl velmi vstřícný, příjemný a profesionální, vše zařídil, byl vždy k dispozici a měl opravdovou chuť s námi hypotéku řešit, i když to bylo chvílemi trochu komplikované. Jsme velmi šťastní za takovouto bezproblémovou spolupráci!

  Zdeněk M. (Plzeň)

 • Všechno dopadlo skvěle a my bydlíme ve svém. Nikdo nám nenabídl tak nízké úroky a to vše bez poplatků předem.

  Iveta Z. (Zlín)

 • Při procházení internetu jsem narazila na Vaše stránky. Neměla jsem velká očekávání, ale musím říct, že jste mě velmi mile překvapili. Hypotéka byla komplikovanější - manžel má příjmy z živnosti a to jsme nakonec vyřešili s dobrým úrokem - za to Vám děkuji.

  Petra D. (Milovice)

 • S manželkou jsme potřebovali refinancovat hypotéku. Svoji poptávku jsme vložili sem a ještě na několik stránek. Refinancovali jsme a vše je v pořádku a s mnohem nižšími úroky. Jen tak dál - Doporučujeme dále.

  František B. (Rosice)

Kontakty

Pokud jste již dokončili a odeslali žádost, vyčkejte na kontakt našich operátorů. Zavoláme vám v pracovní dny, jakmile to bude možné.

REALSTAV INVEST s. r. o.

IČ: 28713265
Špitálské nám. 1068/1, 400 01
Ústí nad Labem, Česká republika

+420 723 626 356

officerealstavinvest.cz

další odkazy

na Facebooku

na Twitteru

na Google+

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací SKRÝT